Перевідкриття можливостей візуальної мови в умовах нестачі слів

Перевідкриття можливостей візуальної мови в умовах нестачі слів

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

25.9.2024, 15:00

онлайн / zoom

Запрошуємо на міський семінар польової команди дослідників проєкту "Ті, хто лишились: свідоцтва мешканців Харківської області", на якому будуть представлені результати другого туру записів та фотозйомок.

Запропонована тема семінару спрямована на обговорення важливої частини проєкту збору свідчень – фотофіксації. Під час семінару дослідники розглянуть візуальні зміни у просторі міста, фотографію як свідчення і фіксацію слідів війни, "вину" фотографа та відповідальність дослідника, що вводить фото в науковий обіг, а також зцілюючий потенціал фотопроєкту.

Команда сподівається на плідну дискусію, що допоможе далі розвивати цю частину проєкту.

post picture

Ольга Чистотіна

Захистила кандидатську дисертацію з філософії напередодні Повномасштабного вторгнення. У 2022 році покинула викладання в університеті і зосередилась на фотографії, що стала для неї не тільки хобі, а способом проживання досвіду війни.

post picture

Ярослав Шкабура

Історик, викладач Харківського університету імені В. Н. Каразіна, учасник проєктів пов’язаних з публічною історією та дослідженням харківського Євромайдану.

post picture

Вікторія Нестеренко

Історикиня та громадська діячка, викладачка Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Роботу в царині усної історії почала із збирання інтерв’ю для Музею воєнного дитинства.

Зображення

Верхнє: будинок, що був знищений російською ракетою, фото з архіву Ольги Чистотіни.