Львів чи Львови? До питання про літературний образ міста
Др. Катажина Котинська
Ягеллонський університет25 червня 2009 / 17.00
Центр міської історії, Львів
У своїй презентації др. Катажина Котинська говорила про різні течії львівської наррації та їх зміни в часі. Вона показала яким чином групи авторів конструюють свій образ міста і що діється, коли текст, теоретично призначений для однієї групи читачів, починають читати прихильники іншої "версії".
Др. Катажина Котинська
працює у Інституті славістики Польської Академії Наук та викладає у Ягеллонському університеті. ЇЇ докторська дисертація була про Львів у польській, українській і російській есеїстиці. Також вона є знаною перекладачкою українських творів на польську мову.