Музеї та центри локальної спадщини у Великій Британії: як це працює (з досвіду дослідницької резиденції)

Музеї та центри локальної спадщини у Великій Британії: як це працює (з досвіду дослідницької резиденції)

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

Ірина Склокіна

Центр міської історії

5 червня 2019 / 16.00

Бібліотека Центру міської історії

На міському семінарі Ірина Склокіна представить свій досвід знайомства із кількома інституціями публічної історії у Великій Британії, що працюють із місцевою спадщиною та культурою, із особливим фокусом на постіндустріальній спадщині. Спостереження та інтерв’ю із працівниками були спрямовані на розуміння того, яким чином музеї взаємодіють із аудиторіями, шукають ресурси для розвитку та бачать своє місце у розвитку громад. Це дослідження є результатом стажування у рамках співпраці Центру міської історії із Університетом Сент-Ендрюс у проекті "Де-індустріалізація та конфлікт на Донбасі: нарощування потенціалу України для перетворення (моно)міст Донбасу на інклюзивні, безпечні, cтійкі та сталі середовища" (грант Global Challenges Research Fund).

post picture

Др. Ірина Склокіна

історикиня, дослідниця Центру міської історії. Захистила дисертацію на тему “Офіційна радянська політика пам’яті про нацистську окупацію (за матеріалами Харківської області), 1943-1985 рр.” У Центрі міської історії дослідження Ірини Склокіної стосується історичної спадщини, зокрема у фокусі її вивчення – індустріальна та радянська спадщина Харкова та Львова.

Семінар відбувається у форматі робітні, на якій ми обговорюємо наукові та публічноісторичні проекти, дослідження, які перебувають на різних етапах розробки, а також завершені праці, що готуються до друку.

Зображення

Верхнє: Фото Дмитра Чепурного