Збір приватних фотографій щодення війни
8.3.2022
Щоденне життя під час війни є на стільки ж важливим, як і ті події, які висвітлюються у медіа та новинах. Саме тому ми оголошуємо збір приватних фотографій, які відображають особистий досвід війни.
Підготовка "тривожних рюкзаків", похід у сховище, волонтерство, швидкі прийоми їжі, убезпечення шибок скотчем стали частиною побуту. Документація цих та інших практик є важливим матеріалом для розуміння впливу війни та дослідження життя під час війни.
Саме тому Міський медіаархів Центру міської історії закликає ділитися цими фотографіями та відео. Ми збираємо фото з усієї України.
Надсилайте cвої матеріали на нашу пошту [email protected]
Міський медіаархів Центру міської історії
збирає, зберігає, досліджує та удоступнює оцифровані або створені у цифрових форматах візуальні та аудіовізуальні матеріали, які зображають місто і міське життя. Це також місце для аналізу архівних даних, переосмислення ролі архіву в суспільстві загалом та розмови між архівістами, науковцями і громадськістю.
Зображення
Верхнє: 5 березня 2022, Львів, Україна / фото Олі Климук