Електронний облік та презентація музейних колекцій: від стандартів до інструментарію
29 вересня 2016 / 16.00
Центр міської історії, Львів
У рамках роботи Міського медіаархіву відбудеться відкритий семінар за участю Владислава Піоро.
Під час проведення семінару ми говоритимемо про суть та мету оцифрування культурних цінностей в контексті музейної роботи, а саме про облікові процеси, презентацію даних тощо. Окремо розглянемо основні стандарти метаданих та обміну даними, що прийняті в Україні і за кордоном в контексті оцифрування культурних цінностей, зокрема, xml-схема codeUA. Також ми детальніше обговоримо нові підходи та інструментарій для формування, трансформації та презентації музейних чи історичних даних в електронній формі.
![post picture](https://www.lvivcenter.org/wp-content/uploads/2016/09/img_5384-300x224.jpg)
Владислав Піоро
є головою правління ГО “Український центр розвитку музейної справи”, український громадський діяч, головний редактор журналу “Музейний простір”, член Правління МБФ “Україна 3000”.