Спільне та конфліктне

Спільне та конфліктне

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

10.9.2021, 16:00

вул. Володимира Винниченка, 14-18, сквер навпроти ЛОДА

В межах Днів європейської спадщини 2021 запрошумо на міську прогулянку Інни Золотар "Спільне та конфліктне".

Учасники матимуть змогу переосмислити простір в парадигмі спільної історії мультикультурного міста та конфлікту пам’ятей про минуле Львова. Основна ідея — подивитися та побачити, про що говорить наш простір, які акценти він розставляє. Прогулянка охоплює невелику площу. Маршрут пролягає від "валів" до "валів": від одного кордону, який стає частиною міста, до іншого — який перетворюється на новий центр Львова. Хронологічно прогулянка починається з кінця XVIII століття, коли Львів став частиною Австрійської імперії.

Щоб взяти участь в події, потрібно зареєструватись на сайті lviv.travel

post picture

Дні європейської спадщини

Загальноєвропейська ініціатива, офіційно започаткована Радою Європи в 1991 році. Мета проекту — звернути увагу мешканців та гостей міста до культурної спадщини та її ролі у розвитку сучасного суспільства. Основною ідеєю заходу є відкриття і огляд зазвичай закритих чи маловідомих пам’яток, щоб привернути увагу громадськості до їх історичної та архітектурної цінності. Темою ініціативи у 2021 році стала “Місто для всіх”.

Прогулянка була розроблена в межах проекту "ReHERIT: спільна відповідальність за спільну спадщину".

ReHERIT — це проєкт переосмислення, актуалізації та розвитку потенціалу матеріальної та нематеріальної культурної спадщини в Україні з фокусом на важливість культурної спадщини для економічного, туристичного, культурного та освітнього розвитку українських міст. ReHERIT реалізується Управлінням охорони історичного середовища Львівської міської ради, Центром міської історії Центрально-Східної Європи, Лабораторією міського простору та Відділом культури Уманської міської ради.

  • img

  • img

Зображення

Верхнє: Губернаторські Вали, 1894. Колекція: Львівський історичний музей // Міський медіаархів Центру міської історії