Спільне та конфліктне
10.9.2021, 16:00
вул. Володимира Винниченка, 14-18, сквер навпроти ЛОДА
В межах Днів європейської спадщини 2021 запрошумо на міську прогулянку Інни Золотар "Спільне та конфліктне".
Учасники матимуть змогу переосмислити простір в парадигмі спільної історії мультикультурного міста та конфлікту пам’ятей про минуле Львова. Основна ідея — подивитися та побачити, про що говорить наш простір, які акценти він розставляє. Прогулянка охоплює невелику площу. Маршрут пролягає від "валів" до "валів": від одного кордону, який стає частиною міста, до іншого — який перетворюється на новий центр Львова. Хронологічно прогулянка починається з кінця XVIII століття, коли Львів став частиною Австрійської імперії.
Щоб взяти участь в події, потрібно зареєструватись на сайті lviv.travel
![post picture](https://www.lvivcenter.org/wp-content/uploads/2021/09/172847_149285485133438_4139743_o-e1631039633375-300x300.jpg)
Дні європейської спадщини
Загальноєвропейська ініціатива, офіційно започаткована Радою Європи в 1991 році. Мета проекту — звернути увагу мешканців та гостей міста до культурної спадщини та її ролі у розвитку сучасного суспільства. Основною ідеєю заходу є відкриття і огляд зазвичай закритих чи маловідомих пам’яток, щоб привернути увагу громадськості до їх історичної та архітектурної цінності. Темою ініціативи у 2021 році стала “Місто для всіх”.
Прогулянка була розроблена в межах проекту "ReHERIT: спільна відповідальність за спільну спадщину".
ReHERIT — це проєкт переосмислення, актуалізації та розвитку потенціалу матеріальної та нематеріальної культурної спадщини в Україні з фокусом на важливість культурної спадщини для економічного, туристичного, культурного та освітнього розвитку українських міст. ReHERIT реалізується Управлінням охорони історичного середовища Львівської міської ради, Центром міської історії Центрально-Східної Європи, Лабораторією міського простору та Відділом культури Уманської міської ради.
Зображення
Верхнє: Губернаторські Вали, 1894. Колекція: Львівський історичний музей // Міський медіаархів Центру міської історії