Львівське математичне коло, розбите Другою світовою

Львівське математичне коло, розбите Другою світовою

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

26 червня 2019 / 18.00

біля Оперного театру

Навіть якщо математика не навчить нас

додавати любов і віднімати ненависть,

 вона прищеплює віру в те,

що для кожної задачі є рішення

Міста живуть, розвиваються, квітнуть інтелектуалами, множать науковий потенціал... А потім туди приходить війна. Найстрашніше, що робить війна - руйнує людину не тільки фізично, але й морально. Найстрашніше, що роблять тоталітарні режими - руйнують майбутнє людей, країн, націй.

Ця прогулянка є розповіддю про середовища львівських науковців, про їхні будні, здобутки, надії і сподівання. Говоритимемо не лише про відомих науковців - Стефана Банаха, Гуго Штейнгауза, Казимира Бартеля, Станіслава Уляма, Мирона Зарицького, а й про невідомі, але не менш цікаві і важливі для міста постаті сфери науки.

Початок прогулянки біля Оперного театру, завершимо в кав’ярні Шкоцькій, де матимемо нагоду поспілкуватися і обговорити почуте.

Екскурсія безкоштовна.

Екскурсію проведе

Ірина Трушкевич

 гід, викладач з підготовки англомовних гідів ТЗОВ Центр Мандри Плюс.

Екскурсія є другою в серії міських прогулянок, розроблених на основі матеріалів воркшопу для гідів зі складних сторінок історії Львова. Прогулянки відбуваються раз на місяць з травня по жовтень. Всі прогулянки об’єднані фокусом Другої світової війни у Львові, але кожна з них – це індивідуальна розробка гіда, який запропонує свою тему і бачення цього складного і важливого періоду в історії міста. Запрошуємо до участі в прогулянках та осмислення досвідів Другої світової у Львові.

Ця серія прогулянок є частиною дворічного проекту "ReHERIT: спільна відповідальність за спільну спадщину". Вони є результатом окремої активності проекту по розробці та пілотуванню матеріалів для гідів, розробленої Центром міської історії.

Проект "ReHERIT: спільна відповідальність за спільну спадщину" фінансується Європейським Союзом

  • img

  • img

Зображення

Верхнє: Ольга Заречнюк

Галерея: Віталій Солопчук