Кодування Кольору
Емі Петтіфaйєр
Британська Рада, Лондон17 жовтня 2010 / 16.00
Центр міської історії, Львів
Відбулася лекція Емі Петтіфайєр про зв’язок кольору і особистої пам’яті та його вплив на наше особисте сприйняття мистецтва.
![post picture](https://www.lvivcenter.org/wp-content/uploads/2020/03/lv-image-409-300x203.jpg)
Емі Петтіфaйєр
вивчала англійську літературу в Лондонському Голдсміт Коледжі і відтоді працює в мистецьких інституціях Великобританії, зокрема в Нортгемтонській картинній галереї Фішмаркет та Британській Раді в Лондоні. Вона працювала з провідними й перспективними британськими митцями – Г’ю Мендес, Джон Кейк та Дерен Нів, Тоні Конрад, Мартін Бойс, Джон Кейл, Сюзан МакВільям і Стів МакКвін. Її найновіші проекти – Об’єднане Королівство на Венеційському Бієнале (2009), Випадіння (Галерея Вайтчепел, 2010) та Вілла Франкенштайн на Дванадцятому міжнародному архітектурному бієнале разом з мистецькою агенцією “маф Аркітетче / Арт”.Емі Петтіфaйєр дописує до кількох незалежних часописів і часто співпрацює з Сарою Джилет. Вона презентувалася на виставках “Застережні історії” в галереї “Арена Ван” (Санта Моніка) та “Покинуті емблеми” в галереї “Данкан” Джорданстоунського коледжу мистецтва й дизайну (Данді).На даний час вона здобуває ступінь магістра з сучасної теорії мистецтва в Лондонському Голдсміт Коледжі.
Зображення
Верхнє: Демієн Херст, "Тетрагідроканабінол", 2004