Метод Андрія Сагайдаковського

Метод Андрія Сагайдаковського

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

24.3.2022, 17:00

Арт-центр "Я Галерея", Шота Руставелі, 8

Ми долучаємось до благодійної культурної ініціативи #львівзустрічає і запрошуємо на зустріч "Львівське мистецтво для (не)львів'ян. Андрій Сагайдаковський". 

На зустрічі спільно переглянемо відеоісторію про львівського художника Андрія Сагайдаковського та порозмовляємо про його методи, практики і мистецький простір. Якими є стосунки Сагайдаковського зі Львовом? Якими є його щоденні маршрути-ритуали у місті? Як його живопис пов'язаний із європейськими модерністами та львівською мистецького групою "artes" міжвоєнного періоду? Як формувався мистецький метод Діда? Чи є різниця між писаними та друкованими шрифтами у роботах Сагайдаковського?

post picture

Андрій Сагайдаковський

Художник-живописець, графік, інсталяцій, об’єктів, енвайронментів. Андрій Сагайдаковський є учасником багатьох міжнародних проєктів у Варшаві, Парижі, Реґенсбурзі, Пермі, Києві та Львові. Персональні виставки відбулися в Варшаві, Києві, Дніпрі та Львові. З 2008 року персональні виставки переважно відбуваються у співпраці з арт-центром “Я Галерея” у Києві та Львові. У 2012 році Андрій Сагайдаковський став лауреатом премії Першої Київської міжнародної бієнале сучасного мистецтва ARSENALE AWARDS 2012 у номінації Відкриття ARSENALE 2012. У 2015 році — учасник польського павільйону на Міжнародному бієнале мистецтв у Венеції.

До розмови долучаться

  • Богдан Шумилович, дослідник та керівник освітніх проєктів у Центрі міської історії
  • Борис Філоненко, куратор, редактор IstPublishing

#львівзустрічає – благодійна культурна ініціатива Асоціації галеристів за участю Львівської міської ради. Сьогодні у Львова є місія. Місто стало прихистком для багатьох українців в умовах війни. Надбання Львова – його мистецтво та архітектура, його культура і люди можуть стати таким перемикачем.

Відеоісторія була створена у межах проєкту "Місто та мистецтво на межі" Центру міської історії. Під час цього проєкту команда Центру дізнавалась, що читали і на кого дивилися молоді художники Львова пізніх 1980-х, куди вони їздили за досвідом і підтримкою. Як наслідок, реалізуючи метод конструювання "людини – міста – історій" хотіли виявити та теоретизувати практики мистецького концептуалізму, що існували у Львові наприкінці 1980-х – початку 1990-х років.

Організатори:

  • Я Галерея
  • Центр міської історії
  • Українська Асоціація Галеристів за участі Львівської міської ради
  • img

  • img

  • img

Зображення

Верхнє: Андрій Сагайдаковський "пейзаж завтра будемо щасливі", 2014

Портрет Андрія Сагайдаковського: Мистецький Арсенал