Синій віраж Французова. Майстерня з друку фотографій
27.10.2020, 17:00
Виставковий зал Центру міської історії
Запрошуємо на майстерню друку чорно-білих фотографій та створення синіх віражів на виставці "проявлення". Майстерню проводитиме фотограф, засновник та учасник фотогрупи "Вежа" Михайло Французов.
Учасники ознайомляться з основами ручного фотопроцесу, надрукують відбитки з негативів та створять сині віражі разом з автором. Синій віраж – це техніка тонування чорно-білих відбитків, яка є одним із найхарактерніших прийомів для робіт Французова.
Кількість учасників майстерні обмежена; необхідна реєстрація.
![post picture](https://www.lvivcenter.org/wp-content/uploads/2020/10/2020.10.15_IMG_0143-300x200.jpg)
Михайло Французов
Львівський фотограф, художник, кінооператор, засновник та учасник фотогрупи “Вежа”. У 1975 році розпочав навчання у Львівському політехнічному інституті. В той же час вступив до клубу “Семафор” при БК залізничників “Рокс”, метою якого було вивчення фотографії та популяризація аматорського фото. Згодом, разом з колегами, заснував фотогрупу “Вежа”, яка регулярно організовувала виставки у Львові, її учасники також часто брали участь у виставках за кордоном.
Майстерня з друку фотографій є частиною публічної програми на виставці "проявлення". Вона покликана залучити учасників і відвідувачів виставки до розмови про практичну сторону створення фотографії та ближче зрозуміти Віля Фургала, як автора та фотографа.
Зображення
Верхнє: "Трубач", віраж Михайла Французова
Портрет: Богдан Ємець