Концептуалізм у Львові
12.2.2020, 18:30
Під час зустрічі ми поговоримо про практики мистецького концептуалізму, що існували у Львові наприкінці 1980-х – 1990-х років, і посперечаємося чи може місто бути активним агентом у творенні мистецтва. Разом ми переглянемо короткі історії про Олену Турянську та Георгія Косована, створені в межах проєкту "Місто та мистецтво на межі", та поміркуємо про те, як Львів та його місця, майстерні митців та міські галереї ("не-місця") впливали на якість чи цілі мистецтва та розуміння самої творчості у пізньорадянському місті.
Фасилітуватиме зустрічі – Богдан Шумилович, керівник програм Публічної історії Центру міської історії.
Ця подія стане першою з серій подій "(Пере)творені розповіді", що має на меті в діалозі з дієвцями творчого середовища актуалізувати та контекстуалізувати мистецькі процеси, явища та практики. Кожна розмова – (пере)творена розповідь – допомагатиме простежити, як митці та мисткині позиціонували себе у світі мистецтва, яким бачили своє місце у символічній топографії "Сходу та Заходу", як взаємодіяли між собою та творили культурний ландшафт міста. Зрештою, як місто та міські простори – місце та не-місце – впливали на творців мистецьких процесів, та які взаємовпливи, зв’язки та наративи вибудовувались між ними. Серія подій "(Пере)творені розповіді" є частиною програми [розархівування] Міського медіаархіву та програм Публічної історії.
За додатковою інформацією просимо звертатись до Вікторії Панас, координаторки програм публічної історії [email protected].
Зображення
Верхнє: Олена Турянська "Присутність"/ artmedium.com.ua
Галерея: Віталій Солопчук