Мова сучасного мистецтва: кров і краса
Богдан Шумилович
Центр міської історії9.10.2009, 19:00
Центр міської історії, Львів
Чи може бути прекрасним те, що на перший погляд виглядає неприємним і непривабливим? Чи структура прекрасного передбачає смерть? Чи мистецтво має бути лише приємним та спокійним, чи також може бути провокативним і навіть шокуючим?
Доповідач говоритиме про антиестетику, витоки негативних тем у мистецтві та про природу естетичного судження загалом. Чому присутність крові, сечі чи сцен смерті та насилля можна називати мистецтвом? Чи це взагалі мистецтво? Що таке мистецтво?
Богдан Шумилович
мистецтвознавець, науковий співробітник Центру міської історії
Лекція відбулася в межах циклу просвітницьких лекцій "Відкриваємо світ мистецтва".
Зображення
Верхнє: "Self," 1991 / Марк Квінн