"Як важко було веселитись": театральне життя Львова під час Першої світової війни
Оксана Дудко
Центр міської історії / Університет Торонто12.11.2015, 18:30
Центр міської історії, Львів
Перша світова війна Львова радикально переформатувала театральне життя міста. У лекції Оксани Дудко йтиметься про початковий період війни, коли Львів опинився під російською окупацією. Дослідниця розкаже про те як змінювалися театральні ієрархії у місті, як взаємодіяли митці та театральні професіонали з різних театрів, як актори балансували між виживанням та професійною діяльністю. Окрім того, лекція торкнеться особливостей діяльності популярного театру в умовах, коли основні національні сцени зникли з театрального ландшафту міста.
![post picture](https://www.lvivcenter.org/wp-content/uploads/2020/01/image-3-1-300x204.jpg)
Оксана Дудко
історик, кандидат історичних наук (2011). Учасниця кількох міжнародних дослідницьких проектів, присвячених історії Першої світової війни. У їх рамках здійснює дослідження по культурній та соціальній історії Львова (1914–1918). В Центрі керує проектом “Інтерактивний Львів”.
Лекція відбулася в межах серії подій на підтримку виставки "Велика війна 1914-... Індивідуальний та глобальний досвід".