Аматори соціалізму: розмова на виставці

Аматори соціалізму: розмова на виставці

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

13.5.2021, 19:00

Конференц-зал Центру міської історії

У різні періоди радянської історії Львів змінювався та щораз ставав іншим містом. Особливо цікавим він видається у 1980-х роках, коли радянська система намагалась впроваджувати реформи. Саме цей період запам'ятався появою культурних феноменів, наприклад, літературних угрупувань БуБаБу чи ЛуГоСад. Місто бурлило творчими спілками, художніми тусовками, феєричними фестивалями, рок-гуртами, богемними кав'ярнями. Пізньорадянський Львів вважають також містом фотографів.

Так, у поліфонії мистецького життя міста формувався новий (радянський) міф Львова. Сьогодні цей міф нерідко уникають, перефарбовують, зрештою, мало осмислюють.

Про різність радянської культури того часу, пізній соціалізм та публічну сферу Львова розмовлятимемо із Георгієм Касьяновим та Іриною Склокіною. Розмову модеруватиме Богдан Шумилович.

Цією розмовою ми відкриваємо виставку фотографій Віля Фургала "проявлення 2.0" та публічну програму у  її межах. Щоб долучитись до розмови, будь ласка, зареєструйтесь. Через карантин кількість місць обмежена.

post picture

Георгій Касьянов

доктор історичних наук, завідувач відділу новітньої історії та політики Інституту історії України НАН України

post picture

Ірина Склокіна

кандидатка історичних наук та дослідниця Центру міської історії

post picture

Богдан Шумилович

дослідник та керівник напрямку публічної історії у Центрі міської історії

Виставка реалізовується в межах проєкту "Вихід у місто: львівська вулиця і мистецькі практики початку і кінця ХХ століття" за підтримки Львівської міської ради та програми "Фокус на культуру".

  • img

  • img

  • img

Зображення

Верхнє: архів Віля Фургала // Міський медіаархів Центру міської історії

Галерея: Богдан Ємець