Фотографія у добу еволюції сучасних масових комунікацій
Марек Григель
FOTOTAPETA29 жовтня 2011
Центр міської історії, Львів
Головною темою творчості Григеля є сучасна фотографія як форма мистецтва, а також нова документалістська та журналістська фотографія, що пов’язана з засобами масової комунікації. Його цікавлять концептуальні, експериментальні та гуманістичні світлини та твори, що піднімають певну проблематику.
Лекція супроводжувалася показом фільмів:
"Апетит до життя", 8 хв.
"Stawisko", 7.33 хв.
"Фотощоденник", 8.33 хв.
"Кріс Ніденталь", 5.37 хв.
Марек Григель
народився у 1950 році у Тарнові, що у Польщі. З 1990 року він є куратором фотографії у Центрі сучасного мистецтва у Варшаві. Організував понад 50 вистав. З 1979 року є куратором Малої галереї (від Спілки фотографів Польщі) та почесним членом Спілки фотографів Польщі. Григель курував багато виставок за кордоном – у Німеччині, Австрії, Франції, Литві, Словаччині, Швеції, Данії, Угорщині, Великобританії, Естонії та Японії. З 1992 року він є головним редактором журналу FOTOTAPETA http://fototapeta.art.pl/ (з 1997 року його інтернет версії) і з 1995 року працює редактором зображень у “Газеті Виборчій”, одній з найбільших газет Європи.