Зміни в керівництві
1 вересня 2010
Директоркою Центру міської історії стала Софія Дяк, яка від 2008 року була керівником дослідницьких проектів Центру.
![post picture](https://www.lvivcenter.org/wp-content/uploads/2020/03/lv-image-390-300x240.jpg)
Софія Дяк
випускниця історичного факультету Львівському національного університеті ім. Івана Франка, отримала ступінь магістра Центральноєвропейського університету в Будапешті, завершила аспірантуру при історичному факультеті ЛНУ ім. І. Франка та докторантуру при Інституті соціології та філософії Польської академії наук (Варшава), де захистила дисертацію”(Пере)уявлені міські простори: Львіва та Вроцлав після 1944/45рр.” ((Re)imagined Cityscapes: Lviv and Wroclaw after 1944/45)