Будинок Політехнічного товариства та пошуки нового стилю
23.7.2022, 13:00
Запрошуємо на прогулянку з дослідницею історії архітектури Ольгою Заречнюк "Будинок Політехнічного товариства та пошуки нового стилю".
У 1870-х роках у Львові з'явився повноцінний архітектурний факультет, який очолив львів'янин Юліан Захарієвич. Відмовляючись від роботи віденських архітекторів, йшлося і про економічну незалежність Галичини, про те, щоб використовувати лише місцево видобуті та вироблені будівельні матеріали та конструкції. На основі цього і вивчення світової історії архітектури, школа Захарієвича мала розробити місцевий, впізнаваний архітектурний стиль.
Прогулянка зосередиться на кількох будинках у центрі міста, насамперед будинку Політехнічного товариства, що став продовженням цих ідей на початку XX століття.
![post picture](https://www.lvivcenter.org/wp-content/uploads/2020/01/2022.04.22_IMG_7085-300x200.jpg)
Ольга Заречнюк
Дослідниця архітектури, архітектурна редакторка проекту “Інтерактивний Львів”, авторка архітектурних описів будинків, проводить міські прогулянки з архітектурних тем
Тривалість міської прогулянки 1,5 години
Для участі, будь ласка, зареєструйтесь за посиланням або номером телефону +380504327202 чи +380322751734. Після реєстрації ми повідомимо місце зустрічі.
Зображення
Верхнє: Ольга Заречнюк