![Марта Була](https://www.lvivcenter.org/wp-content/uploads/2022/04/2022.04.22_IMG_7110-300x200.jpg)
Марта Була
адміністративна менеджерка (2022 – 2023)
адміністративна менеджерка (2022 – 2023)
Випускниця Львівського національного університету ім. Івана Франка, кафедра перекладознавства і контрастивної лінгвістики ім. Григорія Кочура (2017) та факультету міжнародні відносини, магістр за освітньою програмою "Зовнішня політика і національна безпека"). Учасниця програми обміну студентів Erasmus +, Pädagogische Hochschule, м. Відень (2015). Стажувалася в аналітичному центрі Free Voice Information Analysis Center та пройшла курс теоретичних і практичних занять: "Основи професійного послідовного перекладу" у лінгвістичному центрі " Україна-Європа".
Має тривалий досвід перекладу субтитрів для короткометражних фільмів для мистецької формації Wiz-Art та письмового перекладу текстів загальної, юридичної, технічної тематики. Була залучена у переклад німецької різдвяної поезії. Публікація: World Christmas in Ukrainian translations, "Всесвіт", №1-2, 2018.
Молодша лейтенантка запасу, військово-облікова спеціальність - військова політологиня.
В Центрі міської історії відповідає за утримання та технічне обслуговування будинку, ремонтні роботи, є адміністраторкою приміщень.